Talismany, které ochrání vás i váš domov

Pozitivní vliv drahých kamenů a minerálů na naše fyzické i psychické zdraví je známý už od nepaměti. V současné době můžete mít u sebe tyto ochranné talismany v několika různých podobách. Některé minerály či drahé kameny jsou krásné jako součást šperku, jiné se nosí samostatně. Jestliže chcete zvýšit jejich estetickou i ochranitelskou funkci, pak se nabízí výrobky z minerálních kamenů.

drahokam

  • Například spojení symbolu slona a minerálu, kterým je achát, je naprosto dokonalé.
    • Slon symbolizuje důstojnost, hrdost a sílu.
    • V asijských zemích vám talisman slona dopřeje dlouhověkost, štěstí a radost.

Achát vyzařuje harmonizující energii, posiluje sebevědomí a vnitřní sílu. Je to tedy vhodný dárek pro každého, kdo chce v životě skutečně něco dokázat a jít správnou cestou.

Tajemné zkameněliny

Tak trochu tajemně a jako z jiného světa na nás působí fosilie. Už pouhý pohled na zkamenělinu v nás vyvolá dojem, jako by se zastavil čas. Zkameněliny pravěkých organismů se vyskytují v mnoha podobách. Jedná se o části živočichů nebo rostlin, které jsou navždy uchované v některé hornině. Dalším druhem jsou takzvané nepravé fosilie. V tomto případě jde o otisk v kameni.

  • Málo známým faktem je, že kromě minerálů a drahých kamenů mohou také zkameněliny působit na náš organismus nebo na prostor, ve kterém žijeme.

krystal

Je celkem logické, že jsou právě fosilie symbolem dlouhověkosti, klidu a sebepoznání. Mohou chránit váš domov před nepříznivými a negativními vlivy. A to především tím, že se kolem nich vytváří harmonické a klidné prostředí. Jednu vlastnost mají minerály, drahé kameny i fosilie společnou.

  • Vzhledem k tomu, že je vytvořila sama příroda, jsou vždy originálem.
  • Prostě na světě nenajdete dva stejné kousky.
  • A to podporuje jejich nenapodobitelné kouzlo a tajemnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup