Stopka denně Vás posílí

Necítíte se občas nejlépe po těle i po duši? Už znáte své rituály, které Vás dokážou takových stavů zbavit? Snažíte se žít zdravě? Myslíte si, že Váš zdravý životní styl nesnese ani kapičku kvalitního alkoholu? Víte, že lidé žijící v nehostinných krajinách snídají stopku borovičky a nikdy nepoznali rýmu? Neberte toto tvrzení, jako propagandu alkoholu. Berte to tak, že ani zdravý životní styl by se neměl vyhýbat destilátům.

hrozny

Znáte vínovici?
Vínovice je jedním z příkladů, kdy Vám alkohol neuškodí, dáte-li si občas prcka na prohřátí. Nakonec je vyrobena z darů přírody. Z hroznů, které jinak ke svačince dáváte běžně.

  • Jde o to, abyste vínovici nepopíjeli po lahvích.
  • Nesmí se stát Vaším nerozlučným přítelem, se kterým budete trávit každý den a ve velkém. I když patří ke kvalitnímu alkoholu.
  • A rozhodně si panáka nedávejte hned po ránu, jako bačové na horách, pokud za chvíli budete startovat své auto.

V malém množství se vínovice stává lékem, který zabrání běžným nemocem. A posílí Vaše tělo i mysl. Tak to je, i když by někteří odborní lékaři možná nesouhlasili. Hlavně ti, kteří pracují v protialkoholních léčebnách. Jenže v těchto léčebnách se ocitají lidé, kteří vášeň pro alkohol nezvládají. Vy jste jiní. Vy si kontrolu nad požíváním kvalitní vínovice ohlídáte.

káhev

po jednom doušku hodnotné vínovice pocítíte hřejivý pocit ve Vašich útrobách, je to přesně to, co Vaše tělo potřebuje. Víc už ne. A i kdybyste stopku kvalitní vínovice užívali denně, pořád se nestanete alkoholikem.
Má lahodnou chuť a blahodárné účinky. Samozřejmě v množství, které tělu neškodí. Proč by bylo jinak dovoleno lidstvu poznat úpravu hroznů způsobem, jehož výsledkem je právě vínovice? Zařaďte do svého zdravého životního stylu občasného panáka kvalitního destilátu, jakým vínovice dozajista je. Uvidíte sami, že se budete cítit skvěle.