Proč je SEO důležité?


SEO je zkratka pro Search Engine Optimization, což znamená objevení stránky ve výsledcích vyhledávání bez placené reklamy. Bez této věci se neobejdete i kdybyste si zaplatili SEM, co je zkratka pro Search Engine Marketing. To je placená reklama ve výsledcích vyhledávání, kde nezáleží kolik peněz investujete, ale i jaké máte SEO.

rozbor sea

Tato funkce, která tvoří základní kameny v digitálním marketingu vám pomůže se dokonce vyskytnout na první stránce webových prohlížečů a tím máte větší pravděpodobnost získat vyšší návštěvnost a zisk.

Ale jak na to? Takové věci jsou hodně komplexní a vyžadují několik let zkušeností, ale naštěstí existují odborníci, kteří dokážou skvěle optimalizovat váš web. Ať už je to e-shop, blog, či portfoliu – www.SEOlight.cz vám na tom zamaká!

Naše společnost má zkušenosti v SEO službách víc než 8 let a taktéž mnoho šikovných profesionálů, kteří vám pomůžou vaše stránky posunout na vyšší level.

Děláme především optimalizace na vyhledávačích, jako je Seznam a Google. Jsou to nejčastější vyhledávače, který alespoň jeden z nich používá každý uživatel internetu. Tyhle vyhledávače mají své unikátní algoritmy, které díky nim určují, která stránka má jít do popředí. Tenhle algoritmus můžou pochopit jenom zkušení odborníci, co mají několik let praxe, jako v naší firmě!
malé ukazovátko

KONAKTUJTE NÁS

Jsme individuální a ochotni pomoci každému našemu klientovi. Dlouhodobá spolupráce není u nás vyloučena, protože celý vývoj vašeho SEO trvá nějakou dobu, takže se zaměříme na to, jak plně zvýšit váš úspěch!

Takže si to shrneme, máme pro vás připraveno:


1. Ochotu


2. Zkušený a profesionální tým


3. Výhodnou cenu


4. Spolehlivost


5. Širokou nabídku i jiných služeb

Co pro váš web uděláme:

· On-page faktory


1. Analýzu
Zkontrolujeme váš web a co nejlíp vám ho zoptimalizujeme


2. Návrh klíčových slov
Pomůžeme vám vybrat a navrhnout klíčová slova.

· Off-page faktory


1. PR články
základní cena a odkazy, vysoký efekt


2. Revoluční PR články
vyšší cena a kvalita, dlouhodobý efekt


3. Tematické PR články
články určené pro tematické weby