Spotify: Co to je a co nabízí?

Spotify je služba pro přehrávání hudby, umožňuje přístup k milionům skladeb, podcastů od umělců po celém světě. Přesto je v základní verzi s reklamou zcela zdarma.
            Do Spotify se registrujete jednoduše – přihlášením pomocí e-mailu, nebo Facebookového účtu. Je tak velice jednoduché vyzkoušet si co nabízí. Pokud vás později omrzí reklamy, které se automaticky přehrávají mezi jednotlivými skladbami, můžete si za měsíční předplatné pořídit Spotify Premium, ve kterém vás nic rušit nebude.

android

Mohu pomocí stahovat Spotify hudbu?
            Spotify ve verzi Premium nabízí možnost uložení skladeb offline, nicméně se nejedná o klasické stažení. Hudbu si následně nelze vypálit na CD nebo ji zkopírovat do dalších zařízení.
            Hlavní myšlenkou offline uložení zůstává snaha Spotify uchovat výhody dostupnosti hudby přímo z paměťového zařízení. Nemusíte tak  zbytečně čerpat omezená mobilní data a skladby máte dostupné i na cestách, na kterých není přístup k internetu samozřejmostí.

            Spotify se však těší své oblíbenosti i díky dalším funkcím. Umožňuje totiž vytvářet jakousi hudební sociální síť, ve které můžete pozorovat, co vaši přátelé poslouchají. Sbírání inspirace, vytváření vlastních playlistů a dostupnost rádií hrajících podle žánrů je tedy jedním z mnoha benefitů, které nám Spotify přináší.

mobil

Je to legální?
            Jednoduchá odpověď je „ano!“. Spotify je zcela legální způsob, jak si přehrát své oblíbené skladby.
            Společnost Spotify funguje tak, že uzavírá dohody s mnoha nahrávacími společnostmi. Tyto dohody umožňují přístup k široké škále hudby. Všechny skladby na platformě jsou tedy opatřeny souhlasem nahrávacího labelu. Následně je Spotify na oplátku vyplácí s ohledem na své zisky.
            Spotify je v současnosti dostupné na nejrozlišnějších zařízeních. Nezáleží tedy, jestli u sebe máte tablet, počítač, nebo telefon. Aplikace se zároveň mezi jednotlivými zařízeními synchronizuje. Není tedy divu, že je dnes jednou z nejpopulárnějších hudebních streamingových služeb na internetu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup