PP sáček spolehlivě zabrání znehodnocení zásilky

Jestliže svým zákazníkům odesíláte tiskoviny, měli byste dbát na jejich kvalitní balení. Nezřídka se stále stává, že i v dnešní době do mnoha českých schránek putují stále ještě nezabalené noviny a časopisy či jiný druh tisku. To je rozhodně šetrné k přírodě, neboť tak nedochází ke zbytečnému plýtvání obaly, které zákazník posléze okamžitě odhodí do koše. Ovšem už méně ohleduplné je to právě ke zmíněným koncovým zákazníkům, kterým tak tiskoviny mohou dorazit domů na stůl i ve značně pošramocené podobě.
online pošta.png
A dokonce se ani v průběhu samotné cesty nemusí nic stát. Bohatě postačí, pokud noviny či časopis stihne průtrž mračen v nepříliš kvalitní poštovní schránce koncového zákazníka. Nicméně to je jen špička ledovce toho, co se cestou může takovému vydání tištěného periodika přihodit. Jak jsme již zmínili, na vině různých častých škod bývá u tohoto druhu zboží především počasí.
červená obálka.jpg
Každý papír velice špatně snáší styk s vlhkem, ne-li rovnou se samotnou vodou. Takže jakmile při přepravě nezabaleného tisku zaprší anebo spadne mokrý sníh, je takové vydání zralé na odhození do koše. Nic podobného by se ovšem nemuselo stát, kdyby bylo dobře zabaleno v polypropylenovém neboli pp sáčku. Ten je k vodě dokonale odolný a tisk spolehlivě ochrání. Nicméně takové zásilce cestou nehrozí jen nepříznivé vlivy počasí.
posílání zpráv.png
Své dokáže mnohdy způsobit i zvědavý listonoš či jiný dodavatel, kterému se cestou časopis či noviny dostanou do ruky. Jen málokdo dokáže odolat své vrozené zvědavosti, když jej zvábí lákavý titulek. Tím spíše, pokud jde o fotografické vydání, lidé milují krásné obrázky a jen málokdo takovému pohledu na pěknou fotografii odolá. Samostatnou kapitolou pak mohou být fotografie krásných žen ve spojení s náruživým doručovatelem. Takže pokud nechcete, aby adresát dostal na stůl fotografické vydání vašeho periodika s ohmatanými a umaštěnými stránkami, kterými se evidentně někdo probíral, jednoduše tiskoviny zabalte do kvalitního pp sáčku a nic se cestou nestane.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup