Neřiďte pod vlivem

Když člověk někam vyráží autem, měl by si předem dobře promyslet, co ho čeká, než se dá do pití. A to proto, že zjistí-li v tu více a tu méně podroušeném stavu, že vlastně bude ještě muset někam jet, má problém. Protože je taková jízda odporující zákonům, a to v tomto ohledu nezpochybnitelně plným právem. Někdo podnapilý ohrožuje jak sebe, tak i jiné, a to nejen co se týká majetku, ale klidně i holého života.prázdný půllitr.jpg
Za volant se prostě v ovíněném stavu sedat nemá a nesmí. Jenže co když by tak dotyčný jedinec měl za každou cenu učinit, co když není vyhnutí? Protože jak on, tak i jeho auto, musí být v určitém okamžiku na jiném místě a běda, nebude-li tomu tak?
Nejeden člověk to riskne. A třeba mu to projde. Ale nejednou má smůlu a pak na to klidně i hodně tvrdě doplatí. A proto ten, kdo má rozum, raději neriskuje. Zejména v Praze, kde má vždycky na výběr.
Pokud se totiž dostane do popsané situace v našem hlavním městě, nabízí se mu odvoz vozu Praha. Tedy služba, při níž odvezou na místo určení nejen takovéhoto zákazníka, ale i jeho auto.
Stačí, aby si člověk zavolal na dispečink a dohodl se na tom, čeho je mu zapotřebí, a může si být jist tím, že dorazí do cíle tak, jak potřebuje. Kdykoliv, spolehlivě, bezpečně a bez jakéhokoliv rizika.auto mimo vozovku.jpg
Pošlou pro něj totiž firemním vozem ne jednoho, ale hned dva řidiče. Z nichž jeden po příjezdu přesedne do zákazníkova vozu a odjede s ním i klientem na zadanou adresu, a druhý je ve služebním vozidle následuje a v cíli svého kolegu opět naloží a spolu se vzdálí.
A jak zákazník, tak i jeho vozidlo, jsou v pořádku tam, kde mají být. I kdyby byl ten, kdo tuto službu využije, v sebedezolátnějším stavu, jemu, jeho autu ani nikomu jinému se nic nestane. A na rozdíl od nepoctivých taxikářů nebude ani obrán, protože zde jsou ceny předem dané. A to je logicky to nejlepší, co se může v podobné situaci stát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup