Krásná pleť = spokojená žena!

Být krásná žena s dokonalou pletí je sen každé z nás, musíme se o svoji pleť starat milé dámy. Naše pleť nám to vrátí mladistvým vzhledem a budeme dokonalé! Každodenní péče o pleť je samozřejmostí, make-up, odličování, musíme pleť správně čistit, omlazovat a pečovat o ni různými pleťovými maskami. V dnešním uspěchaném světě si musíme udělat čas sami na sebe a být krásná, to chce péči!
příprava pleťové masky
Odličování a čištění pleti
Každá žena se ráno líčí do práce, nanášíme na svůj obličej podkladový make-up, krycí make-up, pudr a nanášíme si růžové tvářičky a oční líčidla. Celý den jsme krásné a máme dokonalou pleť, ale naše pleť potřebuje večer očistit a řádně odlíčit.

Nejprve odlíčíme make-up, nejlepší jsou pro naši pleť olejové odličovací vodičky, přírodní oleje obsažné v těchto vodičkách snadno zbaví naši pleť make-upu, který jsme měli na obličeji celý den.  Důležitý je i peeling, odstraní zbylé nečistoty a odumřelou pokožku z vašeho obličeje.
 odličování tváře
Mladistvý vzhled a krása
Stres, nečistoty a roky našeho života se podepisují nepříznivě, naše pokožka v obličeji vypadá unaveně a dělají se nám vrásky. Nesmíme zapomínat na podpůrné kosmetické produkty, které naši pleť rozzáří a vyhladí naše vrásky. Používejte proto denní a noční krémy proti vráskám, vyplňují narušenou pokožku a dodávají naší pleti mladistvý vzhled. Používáním očních krémů, aplikují se na kruhy pod očima a na vrásky kolem očí, zamezíte unavenému vzhledu očí. Různými pleťovými maskami podpoříte krásný a svěží vzhled obličeje.
 
Rady pro krásu:
·         pečujte o svou pleť každý den
·         pečlivě si odličujte make-up
·         očišťujte pleť od nečistot a odumřelých buněk kůže
·         používejte kvalitní výrobky, nejlépe z přírodních výtažků
·         nepodceňujte vrásky a unavený vzhled, pomohou Vám denní a noční krémy
·         kůže kolem očí také potřebuje péči
·         používejte pleťové masky dle typu Vaší pleti
žena s maskou
Starejte se o svoji pleť, vrátí Vám to krásou, po které my ženy, tak toužíme!