Finance snadno a rychle

Jestliže hledáte férový finanční produkt, který po vás nebude chtít nejen čisté registry a dostatečně vysoké příjmy, ale ani žádné poplatky předem, pak je přesně tím pravým pro vás americká nebankovní hypotéka. Jak už samotný název napovídá, je velice oblíbená především v USA, odkud se pomalu dostává do celého světa.

podepsání smlouvy.jpg

  • Co tkví za její oblibou?
    • Kromě výše popsaných záležitostí také to, že se jedná o půjčku bezúčelovou.
    • Což znamená, že se nikdo nebude pídit po tom, nač chcete své finanční prostředky využívat.

Šanci na získání finanční pomoci mají tedy i podnikatelé, živnostníci a firmy, u kterých není možné vykázat se dodatečně vysokým daňovým přiznáním.Nebankovní americká hypotéka Ferovahypoteka.czje podnikatelský úvěr, na který dosáhne každý podnikatel. I ten, který by u banky z důvodu záznamů v registrech (SOLUS, BRKI, NRKI) neuspěl.

  • Do finančních těžkostí se může dostat každý a není to rozhodně žádná ostuda.
  • Je ale nutné, aby každý věděl, jak z nich opět na pevnou zem.

Využít americkou nebankovní hypotéku k vyplacení exekucí, dluhů a dalších nepříjemných záležitostí může být prvním krokem k úspěšnému podnikání. Je důležité nic nevzdávat a začít znovu a lépe.

Velice výhodná úroková sazba

Pevná úroková sazba u americké nebankovní hypotéky se pohybuje od 6,9 procent. Žadatel, jehož záznamy budou posouzeny jen jako bezvýznamné, může dosáhnout na hypotéku s úrokovou sazbou už od tří procent.

dřevěná truhla, ze které vylézají bankovky.jpg

  • Americkou nebankovní hypotéku může tedy získat každý podnikatel či živnostník, který dosáhl plnoletosti a může ručit nemovitostí jako protihodnotou za poskytnutý úvěr.
  • Nemá-li k dispozici žádnou nemovitost, pak za něj může v této záležitosti zaskočit kdokoliv jiný.

Před svým rozhodnutím si nechte zpracovat nezávaznou nabídku zdarma. Pak můžete rozvážit všechny své možnosti anebo se poradit s někým zkušeným.