Festival Masters of Rock slaví již 25 let

Mezi hudebními akcemi už je pěkný stařeček – první ročník se konal roku 2003. A o co vlastně jde? O tvrdou hudbu! Na Masters of Rock se setkáte s rockovými a metalovými skupinami, jak českými, tak zahraničními. Jedná se o akci open – air, tudíž probíhá na otevřeném prostranství, konkrétně v areálu Vizovic nedaleko Zlína. Festival je každoročně vyprodán – minulý rok se ho účastnilo až 25 000 návštěvníků z 38 zemí světa. Areál vizovické likérky Rudolfa Jelínka jen tak tak stačil.

fanoušci kapely

Aby taky ne! Vždyť k nám každoročně jezdí velká jména metalové a rockové scény. Minulý rok nás navštívily skupiny jako POWERWOLF, LORDI, ARCH ENEMY, HELLOWEEN, GENE SIMMONDS BAND a další. Vystoupení probíhají zároveň na dvou pódiích – to hlavní se jmenuje „Ronnie James Dio stage“ a vedlejší, kde mají šanci zahrát si kapely, které ještě nezískaly takovou slávu: „FWcare stage“. Kromě obou pódií se můžete také vydat na prohlídku likérky, nebo si dát výborné pivko v některém ze stánků poblíž areálu, který je každoročně plný různorodých fanoušků – najdete zde klasické metalisty oblečené v šílených černých outfitech, vyjevené teenagery ale i rodiny s kočárky, které se rozhodly svým dětem předat svoji lásku k tvrdé hudbě už od malička!

Jak je to s přespáváním? V okolí je několik kempů, kde si můžete jak pronajmout chatičku, tak postavit stan. Pro ty náročnější se v okolí vždy pohybuje nějaké taxi, které vás odveze do nejbližšího hotelu. A o stravování se rozhodně bát nemusíte. Narazíte na spoustu stánků prodávajících jídlo za příznivé ceny.
plešatý kytarista

Tento ročník Masters of Rock je přece jen trochu slavnostnější jak ostatní. Této metalové akci již bude čtvrt století, a tak si pro nás jistě připraví něco výjimečného. Jisté ale je, že festival navštíví takové hvězdy, jako jsou DELAIN, AMARANTHE, URIAH HEEP nebo WITHIN TEMPTATION.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup