Chemie do bazénu, která vás nezklame

Poradit si s nešvary, které se objevují ve vaší vodní nádrži není vždy tak jednoduché, jak si mnoho čerstvých vlastníků bazénu myslí. Je nutné mu věnovat nejen dostatek času, ale dbát i na volbu účinných chemických přípravků, které se postarají o to, aby byla voda vždy čistá a čirá.
Jedním z nejvíce spolehlivých typů chemie jsou tablety do bazénu Chlorito, které plní funkci 5v1. To znamená, že nalezete v jedné tabletě hned 5 útočníků s boji proti špinavou vodou, kteří se postarají o vyvážení všech potřebných složek, které ji udrží v naprosto perfektním stavu.

tablety do bazénu

Přednost v pěti krocích

Co všechno tyto báječné tablety umí? Jedná se o komplexní ošetření bazénové vody, které spočívá v tom, že:

  1. Vaši vodu desinfikují.
  2. Stabilizují pH a celkovou tvrdost vody.
  3. Likvidují a eliminují vznik řas.
  4. Udrží ideální hladinu chloru ve vodě.
  5. Vyvločkují veškeré nečistoty.

Díky volbě těchto tablet se vaše voda krásně projasní a bude už od pohledu lákat k tomu, abyste se v ní koupali. Navíc, díky velikosti dané tablety si můžete být jistí, že vám vydrží dlouho a bude účinkovat postupně několik týdnů.
Správná volba chemie je totiž základem k úspěchu, kterého chcete dosáhnout v případě, že jste si pořídili bazén, na který se nechcete dívat a ani se celou sezónu starat o to, jak ho vyčistit.

bazén

Vždy do plováku

Tyto tablety 5v1, kterým se rovněž říká multifunkční, se postarají o řadu potíží spojených s nevzhlednou vodou za vás, ovšem jedině v případě, když jich budete používat tak, jak máte. Správně je to pouze tak, že jich vložíte do příslušného plováku na tablety a řádně uzavřete. V závislosti na typu plováku si můžete nastavit i sílu rozpouštění, která by měla být menší nebo naopak větší dle velikosti vaší nádrže.
Nikdy se jich však nesnažte hodit volně do vody nebo doplnit další tabletu do plováku ve chvíli, kdy se ještě ta předešlá důkladně nerozpustila. Nemějte obavy, tablety 5v1 jsou kvalitní a zákazníky ověřený produkt, který bude účinkovat do poslední chvíle, než se zcela rozpustí.