Zkuste využít k reklamě obchodní partnery a zaměstnance

Jednoduchým nástrojem pro nevtíravou a přirozenou formu prezentace své firmy je bezpochyby reklamní textil https://promotextile.cz/cs/a vy máte mnoho možností, co si v sortimentu textilu vybrat a jakým způsobem tyto produkty využít.

Jeden z příkladů výborné a chytré reklamy je umístit ji na produkt, který je levný a praktický a všichni ho potřebují. Igelitové tašky jsou už dnes přežité a současný trend ohleduplnosti k životnímu prostředí oživil staré dobré látkové tašky. Využijte jejich nemalou plochu a levnou pořizovací cenu a udělejte si z nich mobilní reklamní plochu pro jméno vaší firmy a pro vaše produkty. Udělejte radost svým zaměstnancům něčím praktickým, přibalte tašky k zakázkám pro dobré klienty. Na rozdíl od nepotřebných suvenýrů, taška se vždy hodí!

reklamní taška

Stejné je to třeba s čepicí na léto. Vkusná bavlněná čepice s nápadnou výšivkou rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Budou je nosit vaši zaměstnanci, jejich děti, děti vašich klientů.

reklamní čepice 2

Všechny druhy reklamního textilu jsou z kvalitních materiálů a v široké paletě barev a velikostí. Jsou to produkty, které nezůstanou někde na dně skříně, ale lidé je budou nosit a vaše reklama bude vidět.

Pro potisk můžete zvolit sítotisk, kterým se přímo na textil přes šablonu nanese váš zvolený motiv anebo prostřednictvím transferovaného tisku se motiv nažehlí. To nejlepší, co si můžete dopřát, je použití digitálního tisku, který vám ve výborné kvalitě dokáže natisknout například na tričko obrázek ve kvalitě fotografie. Tisk je trvanlivý a oděv se dá prát obyčejným způsobem ve vodě do 40°C. Pokud hledáte něco jiného, můžete si zvolit elegantní výšivku, kterou si sami navrhnete podle vašich představ.

Pokud si rádi věci zkoušíte, můžete si vyzkoušet několik produktů. Většina se dá pořídit i jednotlivě nebo v malém balení. Pokud se pro větší nákup rozhodnete, dostanete přesně to, za co zaplatíte.