Sláva Twitteru

Twitter je oblíbená síť, kam lidé přidávají příspěvky krátkého rozsahu. Můžou takto sdělit důležitou informaci, kdy neztrácí ani čtenáři zbytečně čas.

Sláva Twitteru

Jiný než ostatní sítě

Do žebříku populárních internetových sítí musíme rozhodně zařadit i tuhle, protože má každý den spoustu návštěvníků. Jak se stala, tak úspěšnou? Jde hlavně o její koncept, protože má sice základní prvky sociální sítě jako každá jiná, ovšem kouzlo je v tom, že příspěvky mají omezený počet znaků, jenž můžeme napsat.

přihlášení na Twitter

V dnešní urychlené době jen málokoho baví na mobilu číst zdlouhavé články, a proto se takto dívá na zajímavé příspěvky, které jsou třeba doplněny fotkou či videem a může tak zábavě trávit svůj volný čas. Příspěvky pod názvem tweety mohli mít dříve maximálně 140 znaků, ovšem to se změnilo a dnes je povolených 280, tedy přesně dvojnásobek. Je to ideální délka k tomu sdělit potřebnou informaci, ale zase příspěvek nenatavovat. Používá jej spousta slavných lidí, protože díky němu můžou sdělit důležitou informaci ze svého života. Samozřejmě pokud máme hodně sledujících, tak příspěvek má dobrý dosah.

Stáhněte si video

Když se podíváme na takový instagram, tah to je síť zaměřená především na fotky a vide, kdy sice můžeme něco napsat do popisku, ovšem sdělení nemá takovou váhu. To na Twitteru rozhodně neplatí, protože k příspěvkům můžeme ještě přidat fotku či video. Tato kombinace umožňuje tvořit uživatelům opravdu zajímavý obsah, který bude lidí bavit. Jako na spoustě stránkách tu najdeme například vtipný obsah, který nám vždy zlepší náladu.

sociální média

Jak jej najít? To je velmi jednoduché, protože zde fungují takzvané hastagy, které umožňují radit příspěvky do určitých kategorií. Jakmile narazíme na video, jenže se nám opravdu líbí a chceme si jej uložit, tak stačí použít Twitter video download link, kdy přes odkaz na příspěvek si tento web vytáhne mp4 soubor, jenž Vám stáhne přímo do zařízení. Potom už jej třeba můžete ukazovat svým kamarádům, nebo se ne něj po delší době zase podívat, což už je vše ve vašich rukou.