Posekanou zahradu můžete mít i bez námahy

Máte zanedbaný pozemek, který už vás dostal do nejednoho problému? Mít pozemek s trávou a dalšími rostlinami není jen tak. Je třeba se o něj pravidelně starat, protože neudržovaný pozemek vás může dostane do problémů. Můžete dostat pokutu a řešit další problémy. Pokud nezvládáte údržbu vaší zahrady nebo jakéhokoliv jiného pozemku, svěřte jej do naší péče. Zabýváme se sečením trávy a údržbou pozemků jak u jednotlivců, tak ve městech nebo firmách.

sekačka na trávu

Máme vybavení
Starat se o zahradu nebo o pole není žádná legrace. Musí se vše pravidelně sekat a zbavovat náletových dřevin, aby pozemek nějak vypadal. Mnoho lidí nemá dostatek času nebo síly, a proto svěřují údržbu své zeleně do našich rukou. Máme sekačky, traktor, různé mulčovače, zkrátka máme všechno, díky čemuž bude vaše zahrada zase hezká. Cena za sekání vysoké trávy od nás není vůbec vysoká. Budete ji vědět předem, protože

  1. Navštívíme vás v místě sekání a obhlédneme celý pozemek – jeho tvar, velikost a i to, jak moc je zarostlý
  2. Následně vám zašleme cenovou kalkulaci
  3. Pokud se rozhodnete naše služby využít, nic vám nebrání v ceně

sekání trávy

Nenamáhejte se
Udržovat pozemky, které člověk nemá ve své blízkosti, není snadné, protože člověk na místo musí dojíždět, což stojí spoustu času a peněz. Pokud se ani tak nechcete pozemku vzdát, vyzkoušejte profesionální sekání nejen vysoké trávy naší firmou. Spolupracují s námi i celá města, protože naše práce je velmi dobře odvedená, a navíc za příznivé ceny. Ušetříte tak spoustu času, který můžete využít lépe. A jak všichni víme, čas jsou peníze.

Staňte se i vy našim spokojeným zákazníkem, a využijte v dnešní době možnost služby, která vás zbaví problémů a to všechno bez vaší námahy. Máme všechno pro to, aby byl váš pozemek posekaný, a nebojíme se ani pařezů, keřů a dalšího nepořádku. S námi budou vaše pozemky jako ze škatulky.