Porozumění je ten nejlepší lék na erekci


Muži si svou partnerku vybírají podle různých ukazatelů a preferencí. Některým vyhovují mladší dívky, jiným spíše věkové vrstevnice či dokonce starší ženy, někomu se líbí kypré tvary, jiný dává přednost štíhlým gazelám. V oblibě mohou být velká ňadra, široké boky, blond nebo tmavé vlasy, hnědé či modré oči a třeba dokonce i dlouhé prsty na chodidlech. Mohli bychom jmenovat spoustu dalších ženských tělesných předností, ale to nejpodstatnější, čím bychom se měli zabývat, je to, co žena ukrývá uvnitř ve své duši.

dívka na posteli

Jestliže si totiž domů přivedete štíhlou gazelu, překrásnou, až zrak přechází, ale chladnou jako ocel, s níž postrádáte společnou řeč, a chcete ji využívat pouze k sexuálním hrátkám, brzy se dostaví problémy s erekcí a možná i nechuť k sexu. Čím to je?

Každý jste totiž naladěni na jinou frekvenci vědomí vaší duchovní energie a nedochází k partnerské výměně, ale pouze k její pouhé slabé náhražce v podobě zrakového vjemu. Sex stojí za to pouze tehdy, jestliže si rozumíte nejen v posteli jako milenci, ale i jako přátelé a kamarádi. Vaše ideální dívka by měla být vaším niterným zrcadlem, měli byste být jeden pro druhého zajímaví tím, jak žijete, co tvoříte, jaké máte názory na to a to atd.

ležící žena

Jestliže se takoví partneři najdou a tráví spolu volný čas, málokdy se nudí, protože se umí zabavit čímkoli, třeba přesazováním květin, luxováním koberce nebo hraním „Člověče nezlob se“. Nenudí se ani v přírodě na výletě, ani na párty, kam vás pozvali vaši přátelé. Takovým párům se stává, že se málokdy pozastaví u mužů erekce, natož aby někde dotyční sháněli Viagru bez receptu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/. A pokud přece jen k nějakému selhání dojde, je většinou dočasné a krátkodobé, a tito lidé také mívají lépe otevřenou intuici, a tak si spíše poradí s vhodnými bylinkami, například Ženšenem, než aby riskovali problémy kvůli nějakému syntetickému přípravku.