Kvalitu spánku ovlivní i lůžkoviny


Není zrovna jednoduché si vybrat mezi bohatým sortimentem, který nabízí výrobci lůžkovin a ložního prádla. Častokrát se i stane, že produkty nejsou příliš kvalitní, protože materiál neodpovídá normám, které jsou stanoveny na základě přísných kontrol. Je daleko lepší se obrátit na spolehlivého výrobce, který se prokáže i odpovídající certifikací, která dokazuje nejen nezávadnost produktu, ale rovněž hodně vypoví o kvalitě zpracování. Poté není problém si zakoupit péřové přikrývky, které budou dělat radost každý večer, ale také dlouhou řadu let. Kvalitní náplní pro přikrývky a péřové polštáře je výběrové husí peří. Jeho přednosti hovoří za vše.

péřová přikrývka

  • Lehkost
  • Hřejivost
  • Stálost
  • Váže na sebe kyslík
  • Nenáročnost na údržbu
  • Dá se běžně vyprat a sušit v sušičce
  • Přírodní materiál

Stop obavám

Mnozí zákazníci mohou mít mnoho výhrad pro nákup péřových kompletů, protože se obávají o výplň, která by jim mohla způsobovat jisté zdravotní problémy. V tomto případě skutečně není důvod k obavám. Pokrývka je zpracována podle EU norem a sterilizovaná při 130°C, to jí zaručuje hygienickou nezávadnost, tudíž je použití vhodné i pro alergické osoby na prach. Povrch péřové přikrývky jistí 100% bavlna, která si s peřím rozumí. Tím nevznikají ani žádné další komplikace při běžném používání a údržbě. Základem přikrývek a rovněž to platí pro péřové polštáře je kvalitní jemné a prachové husí peří. To je zpracováváno v určitém poměru a tím se rozděluje i komfortnost samotných lůžkovin. Pokud je vaše představa, že ze sypkoviny bude vyčnívat peří, které následně bude dráždit pokožku, tak i tuto obavu můžete odložit. Péřové komplety jsou zpracovány tak, aby k takovému problému nedošlo.

polštář s dekou

Cena neovlivní kvalitu

I mezi komfortními produkty lůžkovin se naleznou takové, které nejsou cenově náročné, a přesto poskytnou svým uživatelům luxusní zážitek. Dají se sestavit rovněž výhodné péřové komplety přesně podle potřeby. Kvalitní husí peří je garantem vysokého spánkového komfortu. Navíc uživatele potěší snadná údržba a další zdravotní benefity.