Jana Háteová představuje poctivou ruční práci


Dekorativní ozdoby jsou symbolem poctivé a kvalitní ruční práce. Krásné překvapení pro každého, koho chcete nějakou maličkostí potěšit. Hodí se jako dárky ale také jako dekorace a to nejenom o Vánocích na stromeček nebo jako upomínka pro štěstí, ale také přes rok, kdy můžete někomu udělat radost dekoračním předmětem třeba i pro lepší náladu.

anděl

Ø Jana Háteová přichází s nabídkou právě pro Vás. Každý může tvořit, každý si může vyzkoušet vytvářet malé dekorativní ozdoby. Pokud si chcete vydělat nějaké peníze a hledáte práci z domova, pak je tento způsob pro mnohé lidi ideálním řešením.

Ø Firma Selvintech s.r.o. se zabývá ruční výrobou malých dekorativních ozdob. Tyto ozdoby se hodí na Vánoce jako dárky. Malá drobnost potěší každého zaměstnance. Jedná se o hezké poděkování za uplynulý rok. Potěší také obchodní partnery. Hezké a milé přání do nového roku a za již prožité úspěchy a spolupráci. Skvělé jsou tyto ozdoby na Vánoční stromeček. Dát je můžete ze srdce své rodině a příbuzným. Nejbližší lidé jistě ocení ručně vyráběné ozdoby. K Vánocům totiž vždy patří tvoření a také darování neobyčejných dárků. Neobyčejným dárkem naše dekorativní předměty a ozdoby rozhodně jsou, takže s nimi nikoho nezklamete.

ruce

Velice líbivé a vždy originální

Každý se může zapojit do výroby dekorativních předmětů a ozdob. Jedná se o menší věci. Vyrábí se pouze ručně a není k tomu použit žádný stroj. Lidé to těchto předmětů vkládají spoustu práce, úsilí a své píle. Ruční výroba je naštěstí pořád ještě ceněná také pro svou originalitu. Každý kousek je originální a půvabný už jenom tím, že se jedná o ruční výrobek, na kterém některé ruce dlouze a propracovaně usilovaly, až z mnoha komponentů vznikl jeden krásný a milý celek, který má přinášet radost nebo i štěstí.

Práce z domova pro každého
Ø Hodí se pro maminky na mateřské dovolené, pro studenty a studentky, které si chtějí přivydělat pár peněz a nemohou dojíždět na dlouhodobé brigády. Vlastně pro kohokoliv, kdo hledá práci z domova. Tato výroba má mnoho pozitiv. Pracovat můžete naprosto kdykoliv, kdy budete chtít, ať je den nebo noc. Navíc pokud nebudete mít nějaký den čas, tak nemusíte. Záleží jenom na Vás, kolik si chcete vydělat.