Existuje zdravější kouření?


Hádky kuřáků a nekuřáků jsou staré snad jako cigarety samy. Nekuřákům většinou vadí zápach z cigaret, který při jejich kouření vzniká. Cigarety fungují tak že se prostě zapálí tabák a jeho hořením vzniká nepříjemný štiplavý dým, který dokáže štípat v očích, v dýchacích cestách a také na oblečení, které kouřem načichne během pár vteřin. Stejně jako u všeho – není to o cigaretách ale o lidech, jak jsou k sobě ohleduplní a schopni se navzájem domluvit. Nikdo by neměl nekuřákům kouřit pod nosem, protože je to opravdu neslušné. Zároveň by se nekuřáci mohli vyhýbat čistě kuřáckým místům. Protože cigarety podle mnoha vědeckých výzkumů opravdu škodí a mohou způsobovat celou řadu vážných nemocí, začaly se vyvíjet i alternativy, které nejspíš tolik rizik nenesou.

žena a vape

Na trhu se začaly objevovat elektronické cigarety, které s jinak nazývají jako vape. Je to kovová tyčinka, která funguje na napojení či na baterie. Díky elektronické části se nahřívá náplň, která nahrazuje klasický tabák. Samozřejmě jsou i náplně s nikotinem i bez, aby si každý kuřák mohl vybrat co mu vyhovuje. Náplně tolik nezapáchají a nebarví ani pokožku ani oblečení. Většinou nekuřákům tolik nevadí. Jedna náplň může vydržet daleko déle než jedna krabička cigaret, ale to je samozřejmě velice individuální. Velice oblíbené jsou náplně Classic 50/50 e-cigo, které najdete v mnoha různých příchutích. Při výběru si můžete vybrat i dávku tabáku.

muž kouří

Proč ji zkusit?
Klasické cigarety jsou stále nejpoužívanější, protože jsou na ně lidé zvyklí, ale v posledních letech daleko více lidí přešlo z klasických na ty elektronické. Podle některých výzkumů nejsou tolik zdraví škodlivé, ale jednoznačný závěr ještě vědci nenašli. Za pokus to ale určitě stojí, protože minimálně pro své okolí budete snesitelnější. Vyzkoušejte moderní způsob kouření, který vám dá nikotin, ale ne desítky dalších zbytečných látek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup